Минулі / Український інститут майбутнього

Минулі

0908.2018
Другий неофіційний семінар з питань безпеки та оборони. Тема: "Підтримка фронту".

9 серпня з 18:30 до 20:30 у приміщенні Українського інституту майбутнього (вул. Олеся Гончара, 65) відбудеться другий неофіційний семінар з питань безпеки та оборони. Тема: "Підтримка фронту". Під час дискусії розглядатимуться питання Військово-повітряних сил, Національній гвардії, спецназу та ВМСУ, а також питання підтримки та матеріально-технічного забезпечення людей. Семінар відкритий для всіх, хто фізично підтримує фронтову лінію, а також тих, хто цікавиться даним питанням.Модератор заходу — експерт з питань національної безпеки та оборони Українського інституту майбутнього Глен Грант.Метою семінару є спільне визначення та обговорення ключових питань, що стосуються підтримки українських збройних сил, а також надання можливості для об'єднання та подальшої кооперації учасників заходу.Всі бажаючі взяти участь просимо зареєструватися тут https://goo.gl/forms/Sl2e79k01YrJstZ92.Також пропонуємо додати теми, які, на Ваш погляд, потребують обговорення під час семінару.

Детальніше
0706.2018
Виклики свободам: міжнародний досвід і російська окупація

15 червня об 11:00 в Українському інституті майбутнього відбудеться міжнародна дискусія на тему "Виклики свободам: міжнародний досвід і російська окупація". Модератор: Віктор Андрусів, виконавчий директор Українського інституту майбутнього Учасники: Йосиф Зісельс, член ініціативи Першого грудня, голова ВААД Україна Марія Мицьо, американська журналістка, екс-директорка програми USAID захисту медіа в Україні Антон Геращенко, народний депутат, співзасновник Українського інституту майбутнього Теми для обговорення: Чи може влада обмежувати свободу слова і права людини в умовах війни? Які межі таких обмежень? Що каже міжнародна практика? Вхід на захід вільний, за умови попередньої реєстрації: https://goo.gl/forms/J1QJVgzW6oDBMsJN2 Акредитація журналістів: https://goo.gl/forms/J1QJVgzW6oDBMsJN2 Сторінка заходу на Facebook: https://www.facebook.com/event...

Детальніше
0706.2018
Майбутнє науки в Україні: місія (не)можлива?

19 червня о 19:00 в Українському інституті майбутнього відбудуться експертні дебати на тему "Майбутнє науки в Україні: місія (не)можлива?" Учасники: Юлія Безвершенко — кандидат фізико-математичних наук, заступниця голови Ради молодих вчених НАН України Анатолій Загородній — віце-президент НАН України, директор і завідувач відділу теорії та моделювання плазмових процесів Інституту теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова НАН України, академік Національної академії наук України, професор, доктор фізико-математичних наук. Олексій Колежук — професор Інституту високих технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка, заступник голови Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій Олексій Скрипник — народний депутат України, голова підкомітету з питань інноваційної діяльності та інтелектуальної власності Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, співзасновник Українського інституту майбутнього Інна Совсун — віце-президент Київської школи економіки, перша заступниця Міністра освіти і науки України (2014-2016 р.р.), старший викладач кафедри політології Національного університету «Києво-Могилянська Академія». Представник МОН (уточнюється). Теми для обговорення: Зміни у моделях управління наукою невідворотні, але для того, аби зберегти науку в Україні та перетворити її на двигун інноваційного розвитку необхідні зміни у системі менеджменту наукової сфери. Існує доволі широкий спектр позицій від консервативних до радикальних. Формат публічних дебатів – неідеальний формат для пошуку рішень, проте він допомагає виділити з інформаційного шуму ключові стратегічні дилеми. Чи можна порятувати ситуацію лише збільшенням фінансування, обмежившись певною оптимізацією наявної структури НАН України? Чи реально перетворити українську Академію наук з мережею дослідницьких інститутів на аналог німецького Товариства Макса Планка або Асоціації Лейбніца? Чи не доведеться «поставити хрест» на НАН України і зробити ставку на корпоративні R&D? Якою має бути роль університетів у розвитку науки? Що наука можу зробити для бізнесу, а бізнес – для науки? Вхід на захід вільний, за умови попередньої реєстрації. Акредитація журналістів. Сторінка заходу на Facebook.

Детальніше