В Українському інституті майбутнього презентують переклад бестселера Робінсона

04.04.2018

17 квітня о 15:00 в аналітичному центрі "Український інститут майбутнього" (UIF) відбудеться презентація книги Кена Робінсона "Ви, Ваша дитина та школа", перекладеної за сприяння UIF.    

Учасники:

Лілія Гриневич — Міністр Освіти і науки України,

Микола Скиба — експерт Українського інституту майбутнього,

Михайло Комарницький  — директор видавництва "Літопис",

Зоя Литвин — засновниця ГС "Освіторія".

Модератор заходу:

Віктор Андрусів, виконавчий директор Українського інституту майбутнього

Презентація відбудеться в офісі Українського інституту майбутнього за адресою вулиця Гончара, 65 (6 поверх).

Вхід на захід вільний за умови попередньої реєстрації у формі: https://goo.gl/forms/n9gls7LR7...

Сторінка події у Facebook.

Інформація про видання

"Ви, Ваша дитина і школа" – третя книжка Кена Робінсона, що вийшла українською мовою у видавництві "Літопис".

У першій з них, "Школа майбутнього", - автор звертався до читачів з позиції освітян, у другій – зроблено наголос на дитині, особливостях розкриття її таланту та потенціалу, третя – передусім адресована батькам.

На її сторінках автор окреслює важливі принципи й дає практичні поради, як організувати і скерувати навчання дитини в школі чи за її межами. Автор розвіює численні міфи, описує різні варіанти сучасних шкіл і висловлює свою позицію щодо суперечливих питань.

Батьки переймаються освітою своїх дітей, надто тепер, коли в освітній галузі багато політиканства й суперечок. Кен Робінсон мав багато розмов з батьками про дилеми, з якими вони стикаються.

"У день, коли діти вперше йдуть до школи, емоції зашкалюють. Так хочеться, щоб їм подобалося вчитись, щоб вони знайшли вірних друзів і почувались у школі щасливими й натхненними. Водночас на душі стає тривожно. Школа тягне за собою цілу низку нових взаємин. Як діти ставитимуться до вчителів? Чи зможуть учителі розгледіти особливі таланти ваших дітей? А інші батьки й діти – як воно буде з ними? Чи зможе ваша дитина перестрибнути через нові соціальні бар’єри, чи навпаки – перечепиться через них і впаде? Не дивно, що того дня, коли дитина вперше йде до школи, у вас щось стискається в грудях. Здається, що все змінилось назавжди. Що ж, так воно і є" - зауважує автор.

"Ви, Ваша дитина і школа" – настільна книжка для батьків, які хочуть дізнатися, якої освіти насправді потребують їхні діти, як їм цю освіту забезпечити і як підготуватися до змін , пов’язаних із зануренням дитини у навчальний процес. У презентації візьме участь Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Сер Кен Робінсон – відомий у світі експерт і публічний спікер з питань освіти, творчого мислення та інновацій, чий виступ на конференції TED має понад п’ятдесят мільйонів переглядів. Книжку переклала Ганна Лелів, мовна координаторка перекладу роликів TED в Україні.

Автор передмови до українського видання Олексій Молчановський – співзасновник освітньої платформи українських масових онлайн-курсів Prometheus.