Круглий стіл на тему: "Чи Україна морська держава?"

20.08.2018

Аналітичний центр "Український інститут майбутнього" спільно із громадською організацією "Бізнес—Варта" 20 серпня о 12:00 у приміщенні Українського інституту майбутнього (м. Київ, вул. О. Гончара 65, поверх 6) організовує круглий стіл на тему: "Чи Україна морська держава?"

Захід є відповіддю на відкритий лист-звернення народних депутатів України до президента Петра Порошенка і прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. Нардепи звернулися із проханням вплинути на ситуацію, що склалася у морських портах країни, повідомив AgroPolit.com.

Особлива увага під час заходу буде приділена роботі Держекоінспеції саме у портах, оскільки, за словами представників бізнесу, відбувається однобічне трактування представниками Інспекції природоохоронного законодавства під час здійснення державного контролю, а часто і порушення ними цього законодавства.

Окрім того, голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов нещодавно звернувся до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана із закликом взагалі ліквідувати Державну екологічну інспекцію Північно-Західного регіону Чорного моря та запропонував Кабміну прийняти низку рішень, які припинять хабарництво в портах.

Із повним змістом листа можна ознайомитися за посиланням: www.goo.gl/n8NjbC.

Спікери:

Максим Володимирович Степанов — губернатор Одеської області

Ксенія Підручна — керівник спілки "Асоціація морських агентів України"

Андрій Іванов — генеральний директор компанії "Трансшіп"

Олександр Курлянд – президент ЗАТ Судоплавної компанія "Укрферрі"

Також на зустріч запрошені: міністр інфраструктури України Володимир Омелян та міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак.

Модератор — Володимир Шульмейстер

Мета заходу:
- звернути увагу суспільства і органів державної влади на проблеми українських портів; 
- пояснити, які наслідки матимуть дані проблеми для інвестиційних надходжень, імпорту товарів та економіки країни загалом;
- запропонувати шляхи подолання корупції в цій сфері.

Заяви спікерів будуть ґрунтуватися на економічній оцінці експертів Українського інституту майбутнього. 

Для участі у заході прохання зареєструватися: www.goo.gl/zZ1xR6

Акредитація журналістів: www.goo.gl/zZ1xR6