Презентація доповіді: Угорщина в умовах кризи світового порядку

30.11.2018

30.11 (у п’ятницю) о 18:00 у приміщенні Українського інституту майбутнього (Київ, вул. О. Гончара, 65, пов. 6) відбудеться презентація доповіді "Угорщина в умовах кризи світового порядку" експерта програми "Міжнародна та внутрішня політика" Українського інституту майбутнього Ілії Куси.

Угорсько-український конфлікт, який розгортається протягом останнього року – симптом руйнації старої системи та продукт внутрішньо-угорських і регіональних політичних змін у Східній Європі.

Намагаючись розширити свою зону впливу навколо «споконвічно угорських земель», офіційний Будапешт переслідує декілька цілей:

  1. Створити на цих територіях замкнуті освітньо-культурні автономії на базі угорськомовної меншості, тим самим забезпечуючи потік трудових ресурсів до себе;
  2. Розширити свій вплив на угорців закордоном для посилення власних електоральних позицій;
  3. Привертання уваги до себе з тим, щоб зблизитися зі Сполученими Штатами, залучивши їх як посередника на переговорах, а також встановивши особистий контакт між Віктором Орбаном і Дональдом Трампом;
  4. «Прокачати» свої позиції у Східній Європі у межах регіональної ідеологічної війни з Євросоюзом і ліберальними елітами.

Про те, що стоїть за нинішньою поведінкою Будапешта та до яких дій має вдатись уряд України, поговоримо під час презентації.

Учасники:

Ілія Куса, експерт програми "Міжнародна та внутрішня політика" Українського інституту майбутнього

Дмитро Тужанський, політичний оглядач

Юрій Романенко, політолог, шеф-редактор аналитического портала "Хвиля"

Віктор Андрусів, виконавчий директор Українського інституту майбутнього, модератор дискусії

Реєстрація є обов’язковою умовою участі: https://goo.gl/forms/CJw5ZwtK0FsJejSa2