Анонс презентації: "Стратегія 2030: Україна - learning nation"

25.07.2019

25 липня, о 18:00 у приміщенні Українського інституту майбутнього (вул. О. Гончара, 65, пов. 6) ми презентуємо розділ Стратегії 2030 — УКРАЇНА – LEARNING NATION.

Уже незабаром відбудуться вибори, у результаті яких матимемо новий Парламент. Це виклик і одночасно можливості для системи освіти України, передвиборчий період – це час обіцянок і сподівань. І наша презентація Стратегії освіти відбудеться, коли буде відома конфігурація сил у наступному парламенті. Який у нього і у майбутнього уряду має бути порядок денний щодо освітньої політики?


Український інститут майбутнього разом з десятками експертів із різних галузей підготували Стратегію України 2030 – дорожню мапу для ефективного росту економіки України. Адже від того ЯК та ЧОГО навчаються студенти і школярі сьогодні, залежить те, ЯКОЮ буде наша країна за 10 років.


Ми оцінюватимемо діяльність політиків з огляду на те, чи допомагають вони своїми рішеннями створити умови, у яких максимально розкриється потенціал теперішніх школярів і студентів, які зроблять їх проактивними і адаптивними у будь-якому сценарії майбутнього. Пропонуємо разом випробувати систему координат дій тих, хто ухвалюватиме рішення впродовж наступних 5 років.


Під час презентації поговоримо про таке:

Що треба зробити, аби зміни у системі освіти започатковані під час Революції Гідності стали незворотніми?

Як посилити інституційну спроможність освітніх організацій?

Чому необхідно перевинайти університети та як це зробити?

Які професійні ролі будуть потрібні у майбутньому та чому мають навчатися школярі та студенти тепер, аби бути готовими до викликів часу?

Запрошуємо до презентації представників ГО, директорів шкіл, ректорів університетів, завучів, представників місцевого управління та міністерств та усіх, хто зацікавлений у просуваннях ідей Стратегії освіти майбутнього!

Для реєстрації:
https://forms.gle/3r4jfASTtGAsXxG69

Питання, що будуть розглядатись:

 • Індикатори прогресу освіти

• 5 кроків до масштабної імплементації НУШ

• Кроки на шляху до інтеграції у вищу систему інновацій

• Цифровізація освіти

• Матриця компетентностей людини на старті кар'єри

Спікери:

  •  Sergey Babak, директор напряму "Освіта" UIF
  •  Мykola Skyba, експерт напряму "Освіта" UIF
  •  Olga Drobotiuk, експерт економічних програм UIF