Андрій Помазанов

12.09.2019

Експерт з реформування правоохоронних органів, органів юстиції та судової гілки влади UIF

Український політик, юрист, правозахисник, народний депутат України VІІІ скликання.

Отримав вищу юридичну освіту у Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого (нині – Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого).

Ще до закінчення навчання почав працювати, у період 2005-2014 років працював юристом у державних та приватних структурах, а також займався приватною адвокатською практикою.

Очолював Головне управління юстиції у м. Києві, а на позачргових виборах народних депутатів України 2014 обрано народним депутатом України.

За сферою своєї професійної діяльності у Верховній Раді України працював у Комітеті з питань правової політики та правосуддя де очолив Підкомітет з питань діяльності адвокатури та регулювання надання правової допомоги громадянам.

Державою було присвоєно звання «Заслужений юрист України», а Національною асоціацією адвокатів України нагороджено орденом «Видатний адвокат України».

Має науковий ступінь доктора філософії з галузі знань “Право”.

Дослідницькі інтереси: реформування правоохоронних органів, органів юстиції, а також забезпечення права кожного на справедливий суд. Аналіз законодавства країн Європи, а також судової практики країн ЄС. Вивчення практики Європейського Суду з Прав Людини на предмет недопущення вподальшому грубих порушень прав громадян, а також імплементації в українське законодавство основних зауважень.

Запросити експерта на інтерв'ю можна за телефоном: +38 (063)586-02-15

електронною поштою: uifuture@gmail.com

Сторінка на Facebook: www.facebook.com/UkrainianIF