Олександр Торгун

04.09.2019

Директор напряму охорони здоров’я Українського інституту майбутнього (UIF)

Має більш ніж 20-річний досвід взаємодії з системою охорони здоров'я: починаючи від системи навчання, роботи лікаря-нейрохірурга до адміністративних посад експерта та керівника управління в регуляторно-експертному державному підприємстві Міністерства охорони здоров'я України та медичного директора фармацевтичного підприємства.

Співзасновник та директор компанії, що створює цифрові рішення у сфері безпеки лікарських засобів. Започаткував «Фарма ІТ Форум» - першого майданчика взаємодії фармацевтичних компаній, експертних підприємств та державних регуляторів сфері у фарми з використанням цифрових технологій.

Уповноважений від ВООЗ (Всесвітня організація з охорони здоров’я) експерт, відповідальний за перекваліфікацію лікарських засобів на території України 2014-2015.

Експерт робочої групи з питань удосконалення законодавства Міністерства охорони здоров’я України.

Пріоритетні завдання, на яких акцентується у ролі директора напрямку охорони здоров’я Українського інституту майбутнього:

 — участь у розробці моделі та переходу до медичного страхування;

 — синхронізація вектору розвитку системи охорони здоров’я провідних країн з вектором розвитку української системи охорони здоров’я;

 — участь в побудові моделі з акцентом на профілактичну медицину, що базується на оцінці показників здоров'я;

— використання кращих світових практик цифрових технологій для спрощення роботи, збору, оцінки, систематизації інформації та ефективного використання в профілактичних те лікувальних цілях української системи охорони здоров'я.

Запросити експерта на інтерв'ю можна за телефоном: +38 (063) 586 02 15

Електронною поштою: uifuture@gmail.com

Сторінка на Facebook: www.facebook.com/UkrainianIF

Канал у Telegram: https://t.me/uifuture