Що чекає на судову та правоохоронну систему України у 2017 році

20.12.2016

23 грудня о 12:30 в Українському Інституті Майбутнього (УІМ) відбудеться друга частина презентації доповіді «2017: виклики і можливості», цього разу присвячена прогнозу на 2017 рік щодо правоохоронної та судової сфер.

Чи вдасться вчасно сформувати Державне бюро розслідувань і чи варто покладати на нього великі сподівання? Що стоятиме на порядку денному в української поліції? Як вирішиться конфлікт НАБУ-ГПУ? Які виклики стоятимуть перед судовою системою України? Як буде запроваджуватися конституційна скарга в Україні? Яким буде майбутній Верховний Суд? Та чи відчують українці зміни у правовому механізмі країни? Про це та інше під час презентації.

Доповідачі:

Денис Монастирський та Олександр Євсєєв, експерти програми реформування правоохоронної та судової систем УІМ

Модератор - Віктор Андрусів, виконавчий директор УІМ

Довідка: У доповіді «2017: виклики і можливості» експерти інституту проаналізували ризики та перспективи, що виникатимуть у політичному, економічному, безпековому та правовому полі України у 2017 році. У доповіді сформовано системне бачення можливих сценаріїв розвитку подій з урахуванням кроків зовнішніх політичних гравців; зартикульовано найбільш оптимальні, а також найбільш вірогідні сценарії поведінки українських лідерів.

Захід відбудеться в приміщенні Українського інституту майбутнього за адресою:

м. Київ, вул. Гончара 65, 6-поверх.

Запрошуються всі бажаючі.

Для участі у заході необхідно зареєструватись листом на адресу у контактах нижче. Вказати прізвище, організацію, яку представляєте та посаду.

Сторінка Українського інституту майбутнього у Facebook

вул. Олеся Гончара, 65, 6-й поверх

+380959346241

olga.pryshko@gmail.com

Контактна особа – Ольга Пришко