Український інститут майбутнього досліджуватиме охорону здоров'я, аграрну політику та оборону

26.03.2018

Незалежний аналітичний центр Український інститут майбутнього відкриває три нові напрями роботи: Оборона, Аграрна політика та Охорона здоров'я.

Про це завив виконавчий директор Українського інституту майбутнього Віктор Андрусів.

"У відповідь на запити, які ми отримуємо від українського суспільства - ми відкриваємо додаткові програми і вакансії. Зараз ми шукаємо експертів з таких важливих питань як аграрна поліитка, охорона здоров'я та оборона. Сподіваюсь, що вже незабаром ми зможемо презентувати системний аналітичний погляд і в цих сферах", - прокоментував Андрусів.

Для роботи над новими напрямами запрошуються нові експерти. Конкурс на відбір кандидатів розпочнеться на початку квітня.

Читайте також Український інститут майбутнього відкриває вакансію експерта з оборони

Читайте також Український інститут майбутнього відкриває вакансію експерта з охорони здоров’я

Читайте також Український інститут майбутнього відкриває вакансію експерта з аграрної політики

Український інститут майбутнього – це незалежний аналітичний центр, що прогнозує зміни і моделює можливі сценарії розвитку подій в Україні; надає компетентну оцінку українським подіям, формулює конкретні рекомендації до дій; пропонує ефективні рішення; пропонує майданчик для дискусій на актуальні теми.

Місія "Українського інституту майбутнього" – проектування успішного майбутнього України, через експертні дослідження і дискусії, що стимулюватимуть ухвалення якісних політичних рішень як в українській, так і в міжнародній політиці.

Являє собою спільний проект представників українського бізнесу, політики і громадського сектора. Заснований у 2016 році.

Станом на березень 2018 рік Український інститут майбутнього працює за такими напрямами: міжнародна та внутрішня політика, національна безпека та оборона, економіка, інфраструктура, енергетика, правоохоронна та судова система, освіта.

Детальніше про вимоги до нових кандидатів читайте на сайті uifuture.org у розділі "Новини". 

Подати резюме можна на електронну пошту uifuture@gmail.com із вказанням бажаної посади (Експерт з Оборони/Експерт з Аграрної політики/ Експерт з Охорони здоров'я) у темі листа.