Новини / Український інститут майбутнього

Новини

1508.2018
Як зміниться життя людства у найближчі 10 років

До 2030 року нас буде вже 8,5 млрд. Відповідно, зростатиме потреба у продуктах харчування, одязі, енергії, гаджетах, ліках і т.д. Збільшиться відсоток середнього класу, а значить і попит на якісні продукти і вироби. Розвиватимуться інформаційні технології, туризм. Світ стане більш мобільним.

Детальніше
1408.2018
ЩО Є ОСНОВОЮ СТАЛОГО РОЗВИТКУ КНР?

Друга промислова революція дала старт домінуванню лінійної моделі виробництва та споживання, що обумовило загострення техногенних проблем тазростання дефіциту природних ресурсів. Згідно з дослідженням міжнародної консалтингової компанії KPMG «Майбутня держава 2030», серед глобальних мегатрендів у найближчій перспективі – кліматичні зміни та дефіцит природних ресурсів. А серед сімнадцяти цілей Сталого розвитку ООН, сім направлені на подолання проблем екологічного характеру. Тому в умовах Четвертної промислової революції з метою забезпечення сталого розвитку держав змінюється парадигма виробничої моделі: від лінійної до циркулярної.

Детальніше
1208.2018
Королівство зради. До чого може призвести цигарковий скандал в Йорданії

Гучний корупційний скандал, що спалахнув днями у Йорданії, став справжнім політичним землетрусом для цієї виснаженої економічними проблемами і стомленої від внутрішньополітичних чварів країни.

Детальніше