Світові ЗМІ наввипередки пишуть про відставку Карлоса Гона: хто це взагалі такий?

05.02.2019

Фото:The Sentinel

Публікуємо черговий матеріал з нашого циклу #міжнародка_для_чайників, де простими словами пояснюємо складні міжнародні процеси

Протягом останнього місяця однією з топових тем міжнародних ЗМІ стала відставка відомого у світі бізнесмена і менеджера, одного з провідних людей на арені транснаціональних корпорацій Карлоса Гона. Скандал, через який він мав піти з посади, а зараз є фігурантом кримінальної справи, викликав міжнародний резонанс.

          В Україні постать Карлоса Гона не дуже відома, і чимало медіа не надали цьому достатньо уваги. Хоча це і не стосується безпосередньо України, але подія надзвичайно важлива з огляду на аналіз відносин між транснаціональними корпораціями і державою, а також для розуміння позиції міжнародних компаній на світовій арені. Тому давайте розбиратися.

Читайте також: УГОРЩИНА ПРОТИ ДЖОРДЖА СОРОСА: ЧОМУ САМЕ ВІН І ДЛЯ ЧОГО ЦЯ БОРОТЬБА?

 

Хто такий Карлос Гон?

          Карлос Гон – один з найвпливовіших і найвідоміших у світі бізнесменів і підприємців. Він також вважається одним з найкращих топ-менеджерів. Бразилець ліванського походження, Гон багато років вчився у Франції.

          Його кар`єра розпочалася з посади менеджера середньої ланки на заводах компанії «Michelin» - найбільшого виробника автомобільних шин у світі. Гон пропрацював у структуру компанії 18 років і доріс до посади заступника генерального директора і голови регіонального відділення компанії – «Michelin South America» з центром у Ріо-де-Жанейро.

          У 1996 році Гон був призначений виконавчим віце-президентом південноамериканського відділення компанії «Renault» - одного з найбільших виробників автомобілів у світі. На цій посаді Гон і здобув міжнародне визнання. Він зумів вивести компанію зі стану банкрутства завдяки радикальним програмам реструктуризації і анти-кризових комунікацій. Вже у 1997 році компанія знову почала приносити прибуток, що для вищого керівництва було неначе дивом.

          У 1999 році компанії «Renault» та «Nissan» сформували альянс «Renault-Nissan». У новій структурі Гона за його успіхи призначили директором з виробничих питань. На той момент компанія «Nissan» перебувала у жалюгідному стані і була збитковою. Лише три (!) з 46 моделей автомобілів, які створила компанія, реально продавалися на ринках. А їхній борг сягав $ 20 млрд. Гону доручили виправити цю ситуацію, що було практично неможливим, принаймні так думав топ-менеджмент.

          У жовтні 1999 року Карлос Гон розробив свій антикризовий план під назвою «План відродження Nissan». Він заявив, що виправить ситуацію у компанії до 2002 року. Якщо цього не станеться – казав він – Гон подасть у відставку. Протягом 1999-2002 років він виконав абсолютно усі задачі і зумів вивести компанію з кризи. А з 2002 по 2005 роки він реалізував наступний етап свого плану, який суттєво посилив позиції альянсу на міжнародній арені. Після цього Гон став ледь не легендою топ-менеджменту.

          У 2005 році він став президентом і виконавчим директором компанії «Renault», що стало найвищою посадою за його кар`єру. А дуже скоро він був призначений ще й генеральним директором компанії «Nissan», ставши першою у світі людиною, яка займала посади гендиректора двох великих корпорацій.

          З того часу Карлоса Гона часто запрошували на різноманітні керівні посади у міжнародних компаніях. У 2012 році він став головою ради директорів найбільшої машинобудівної компанії Росії «АвтоВАЗ». А у жовтні 2016 року Гон став генеральним директором ще однієї компанії-автовиробника «Mitsubishi». Тоді ж сформувався потрійний альянс «Renault-Nissan-Mitsubishi», який став одним з найпотужніших у світі.

          До своєї відставки Карлос Гон був одним з найбільш вагомих голів міжнародних компаній на рівні з засновниками «Facebook», «Twitter», «Amazon» тощо.

 

Чому він подав у відставку?

          У листопаді 2018 року Карлос Гон прибув до аеропорту Токіо в Японії з Лівану. Щойно він приземлився, а Гон зайшов до аеропорту, його заарештувала японська поліція, звинувативши у фальсифікації податкової декларації і фінансових махінаціях. Разом із ним у той же день заарештували і головного помічника Гона – Грега Келлі, який прибув зі Сполучених Штатів.

          За повідомленням японського слідства, Карлос Гон і його помічник Грег Келлі систематично подавали неправдиві дані у своїх податкових деклараціях та фінансових звітах компаній, які очолював Гон. Зокрема, поліція виявила, що підозрювані використовували кошти компанії для особистих потреб. Виконавчий директор компанії «Nissan» Хірото Саікава повідомив, що Карлос Гон використовував гроші з бюджету компанії для задоволення особистих потреб, приватних ділових операцій та купівлі нерухомості. Наприклад, якщо вірити цій інформації, Гон оплачував своїм родичам відпочинки закордоном з грошей компанії. Крім того, він витратив $ 18 млн., які належали компанії «Nissan», щоб оплачувати комуналку за свої численні помешкання у Парижі, Бейруті, Ріо-де-Жанейро та Амстердамі. Троє з цих помешкань були куплені у 2010 році через офшорну компанію «Zi-A Capital V», зареєстровану у Нідерландах. Її створили від імені компанії «Nissan» за вказівкою помічника Гона Грега Келлі, що завдало збитків компанії і шкоду їхній репутації. Ремонт будинків також був оплачений грошима компанії, як заявляє слідство.

          Поліція вийшла на Карлоса Гона і Грега Келлі, отримавши відповідну інформацію від анонімного джерела в компанії «Nissan». 10 грудня 2018 року їм обом висунули офіційні підозри. Через 11 днів Карлоса Гона, звільненого під заставу, знову арештували вже за новими звинуваченнями – фінансові махінації у 2008 році, коли, як стверджує прокуратура, Гон заплатив $ 14 млн. саудівському магнату Халеду Аль-Джуффалі за рекомендаційний лист від нього. Гроші, як можна здогадатися, були зняті з рахунків компанії «Nissan» та переведені на рахунки офшорної компанії Аль-Джуффалі.

          10 січня 2019 року, коли Гон мав вийти під заставу, проти нього висунули ще два звинувачення: за порушення ділового кодексу довіри та подачу неправдивих даних про свої доходи. Таким чином, Гон лишається під вартою до березня.

          Коли скандал вибухнув, у листопаді 2018 року Карлоса Гона одразу ж звільнили з посади генерального директора «Nissan». Пізніше, він втратив посаду і у «Mitsubishi». Французька «Renault» два місяці поспіль захищала Гона, заявляючи, що його провина не доведена у суді, а тому немає доказів, що він дійсно вчиняв усі ці злочини. Однак дуже скоро, коли там усвідомили, що справа Гона б`є по їхній репутації, вони все-таки відмовилися від свого гендиректора. Карлос Гон подав у відставку з усіх посад у «Renault» 24 січня 2019 року.

          Одночасно з ним, у відставку пішов і голова відділу кадрів «Renault» Хосе Муньос, якого вважали наступником Гона та його близьким соратником. Він відмовився співпрацювати зі слідством та свідчити проти свого начальника і друга.  

Читайте також: УГОРЩИНА ПРОТИ ДЖОРДЖА СОРОСА: ЧОМУ САМЕ ВІН І ДЛЯ ЧОГО ЦЯ БОРОТЬБА?

 

Чому про це пишуть медіа?

          По-перше, тому що це один з найгучніших скандалів навколо топ-менеджменту міжнародної корпорації за останні 20 років.

        По-друге, тому що Карлос Гон – дуже могутня і впливова людина, яка фактично створила компанію, яка є найбільшим виробником автомобілів у світі. Він був одним з топових менеджерів у автомобільній індустрії.

          По-третє, відставка Карлоса Гона стане ударом по репутації усіх трьох компаній «Renault», «Mitsubishi» та «Nissan», а також може призвести до погіршення їхніх позицій на ринку. Тепер, замість Гона, на його посаду призначать когось іншого. Неясно, чи буде новий гендиректор таким же успішним, як Гон, який вивів компанії з банкрутства та кризи. А це вже зачіпає інтереси десятків тисяч робітників компаній.

          По-четверте, його відставка матиме великі наслідки на корпоративному рівні. Ходили чутки, що Гон готував угоду про злиття компаній «Renault» та «Nissan», і особисто просував це рішення. Однако він стикнувся з опозицією в обох компаніях, де частина топ-менеджменту не бажала об`єднуватися у єдину корпорацію. Відтак, навіть з`явилася версія, що несподіване «викриття» сумнівних фінансових операцій Гона стало наслідком змови проти нього з боку частини керівників компаній, аби позбутися легенди, що прагнула об`єднати всі структури під єдиним керівництвом (очевидно, своїм). Компанія «Nissan» не бажала підпорядковуватися іншій компанії після 20 складних і напружених років виходу з кризи у лідери світового ринку.

          На користь цієї теорії говорить той факт, що японська «Nissan» вирішила одразу винести справу Гона на публіку і повідомити про все у ЗМІ на спеціальній прес-конференції. Зазвичай, японські компанії так не роблять. Їхній корпоративний етикет передбачає вирішення таких делікатних справ тихо і виключно всередині, не повідомляючи подробиці у медіа. Гендиректор «Nissan» Хірото Саікава міг втратити посаду, якби Карлос Гон завершив угоду про злиття компанії з «Renault». І саме Саікава став першою особою, яка публічно повідомила про скандал у ЗМІ одразу після арешту Гона. І саме він швидко переконав раду директорів звільнити свого начальника, щойно стало відомо про арешт.

          По-п`яте, арешт Карлоса Гона підняв назовні питання справедливості системи японської кримінальної юстиції. У цій країні існує тісний зв`язок між прокуратурою і судами, завдяки чому 99,9% усіх справ завершуються обвинувальними вироками, що є найвищим показником у світі. Питання таких дивних захмарних цифр піднімали кілька разів, але уряд його волів не обговорювати. Тепер, коли Гона так оперативно заарештували і одразу ж відправили за грати, питання нейтральності судів знову піднялося, оскільки нині справа дійсно серйозна.

          По-шосте, падіння «зірки» Карлоса Гона ще раз продемонструвало, що керівники корпорацій не з числа японців не можуть бути успішними у Японії. Більшість тих топ-менеджерів, яких японські компанії наймали на роботу, провалювалися і подавали у відставку. Гон був багато років виключенням з правил після своєї тріумфальної перемоги у «Nissan».

Ілія Куса, експерт з міжнародних відносин UIF

Читайте також: АРЕШТ ФІНДИРЕКТОРА КОРПОРАЦІЇ «HUAWEI» ТА ЙОГО НАСЛІДКИ ДЛЯ СВІТУ