Зерновий термінал у порту Південний - новий інвестиційний рай

09.09.2019

6 вересня у порту "Південний" урочисто відкрили новий зерновий елеватор американської корпорації  Cargill (займається виробництвом та торгівлею зерновими та олійними культурами)  і компанії "М.В. Карго" (група компаній ТІС для реалізації проекту зернового терміналу)  із загальним обсягом зберігання 290 тисяч тонн. Cargill, Адміністрація морських портів України (АМПУ) та ТОВ "М.В. Карго" підписали меморандум про наміри реалізувати інвестпроект у порту "Південний" ще у 2015 році.

Про масштаби події та значення цього проекту для України Владислав Талах, експерт з економічного аналізу та транспортної інфраструктури Українського інституту майбутнього. 

______________

Мав задоволення спостерігати та слідкувати за проектом "М.В. Карго" з дати підписання 3-стороннього меморандуму з АМПУ та компанією Cargill у 2015 році.

 

Для будь-якого портового оператора, який має доступ до берегової лінії до початку будівництва важливо мати “якірного” клієнта, що гарантує суттєве використання нових потужностей та окупність інвестицій в інфраструктуру. У цьому збіглися інтереси компанії МВ Карго та міжнародного гравця на ринку сільськогосподарської продукції американської компанії Каргілл.

 

Обидві компанії довго вибирали стратегічних партнерів та місце будівництва терміналу. ТІС знайшов партнера, який вже має значний обсяг експорту зернових з України та гарантував перевалку 80% свого вантажопотоку через новий термінал. У свою чергу Cargill обрала партнера, який має вихід до берегової лінії в найглибшому порту Чорноморського басейну, досвід будівництва морської інфраструктури та перевалки зернових.

 

Що це означає для портової галузі?

Це означає, що спільна робота приватного та державного сектору — можлива!

 

Більше того, коли згадують про 150 млн дол. інвестицій в даний проект, то забувають згадати ще й про 1,2 млрд грн інвестицій АМПУ у створення операційної акваторії та днопоглиблення.

 

Викликає захват чітка робота всієї команди: від початку проекту на етапі підписання договору були створені передумови, щоб жодна із сторін не вийшла з договору. Особливі ризики "М.В. Карго" та Cargill вбачали у виконанні державою своїх зобов'язань. Підписання меморандуму та основного договору проводили із широким освітленням даної події у пресі із залученням високопосадовців: прем'єр-міністра Яценюка та посла США Марі Йованович.

 

Це підняло статус даного проекту до рівня стратегічного для держави та надало "М.В. Карго" психологічну можливість вимагати сприяння з боку державних органів у наданні дозволів та погоджень на будівництво. Компанії створили спільну робочу групу, яка на регулярній основі проводила моніторинг стану отримання дозволів та виконання робіт.

 

Шляхом "М.В. Карго" пішли наступні гравці портової галузі - Рісойл, Дельта Вілмар, Бруклін-Київ, Кернел, які також підписали з АМПУ меморандуми про співробітництво. Наприклад, Кернел дійшов до підписання основного договору із взаємними зобов'язаннями побудувати термінал та зробити днопоглиблення до кінця 2020 року.

 

Тож, відкриття терміналу – це перший рішучий крок до створення інвестиційно привабливих інфраструктурних об’єктів у портовій галузі України.

 Вітаю усіх причетних до цієї події!

Владислав Талах, експерт з економічного аналізу та транспортної інфраструктури Українського інституту майбутнього

ФОТО: epravda.com.ua