Путин сформировал на Донбассе политическую самоидентичность

14.05.2018

Источник: 5 канал

Пока работают отечественные дипломаты, попытками Путина в ОРДЛО формируется политическая самоидентичность.

Позицию по миротворческой миссии ООН на востоке Украина согласовала с международными партнерами, однако сейчас идут переговоры с Россией, которая всячески пытается продвигать свой вариант миротворцев. О том, чего ждать от российского лидера Владимира Путина, в эфире "Информационного дня" на "5 канале" рассказал эксперт программы международной и внутренней политики Украинского института будущего Игар Тышкевич.

Далее - текст на украинском языке.

"Є лідери трьох держав, які узгодили свою позицію (Україна, Франція та Німеччина – ред.), і логічно, що в телефонній розмові Меркель якимось чином донесла цю позицію або, принаймні, деякі тези до Путіна і спробувала почути його відповідь, його реакцію. І може бути так, що реакція Путіна буде зведена саме до старої пропозиції про охорону місії ОБСЄ", – припускає експерт.

Водночас, він нагадує, що поки працюють дипломати, на окупованих територіях формується "самоідентичність".

"Росія торгуватиметься до останнього, і для неї вигідно певною мірою зацементувати статус КВО і створити передумови для подальшого розвитку, якщо можна казати, такої політичної самоідентичності на окупованих територіях. Бо тут треба дивитися правді в очі: на цих територіях вже підростає своя, якщо не політична еліта, то принаймні, в них формується власна ідентичність", – констатує Тишкевич.

Він також додає: "Введення миротворчої місії – це лише інструмент врегулювання ситуації на Донбасі, а не панацея". Детальніше про це – дивіться у відео: